Informacje o RowLAM Sp. z o.o.

Firma RowLAM Sp z o.o. w Kaliszu powstała na bazie Zakładu Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych założonego w 1982 roku. Od listopada 2017 roku jesteśmy spółką kapitałową ze 100% kapitałem krajowym.

Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, którego dopełnieniem jest wykwalifikowana i doświadczona załoga. Technologia jaką stosujemy polega na przetwarzaniu tworzyw sztucznych metodą wtrysku

i rozdmuchu. Wyspecjalizowaliśmy się w produkcji sanitarnych wyrobów medycznych wykonanych z tworzyw sztucznych. Dopełnieniem naszej oferty są wyroby jednorazowego użytku z masy celulozowej. Ze względu na jakość wykonania i przystępną cenę produkty naszej firmy cieszą się dużą popularnością i docierają do wszystkich regionów kraju. Naszymi odbiorcami są: szpitale, kliniki, hurtownie artykułów medycznych, apteki  i sklepy detaliczne. Do grona naszych odbiorców należą największe w Polsce firmy handlujące sprzętem medycznym.

Dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży i walorom naszych wyrobów, firma RowLAM jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem poszukującym nowych rynków zbytu, nowoczesnych technologii oraz kooperantów. Chętnie przyjmujemy również pracę zleconą na dostarczonych formach. Jesteśmy w stanie wtrysnąć wyroby o wadze od 0 do 500 g.

Myślimy, że produkty naszej firmy zyskają Państwa uznanie, a w przypadku wstępnej akceptacji oferty zapewniamy bezpłatne przesłanie po jednym egzemplarzu naszych wyrobów. Informacje i zapytania prosimy przesyłać na adres e-mail:   rowlam@rowlam.com.pl